اطلاعات دوره

تحلیل فاندامنتال فارکس بر مبنای اخبار آمریکا

ایجاد شده توسط امیر عابدیان

اطلاعات تکمیلی دوره
  • در هر معامله 40 درصد تحلیل تکنیکال و 60 درصد اخبارهای بین المللی تاثیر گذار است. و برای اولین بار دانشجویان بعد از گذراندن این بخش از آموزش قادر هستند تاثیر هر خبر در مارکت های داخل ایران و بین المللی (تشخیص روندهای صعودی و نزولی وابسته به خبر) را تشخیص دهند. تعریف اصطلاحات خبرها اخبار متنوعی هر روز بر مارکتها تاثیر می گذارد و با توجه به پلتفرمهای خبری موجود در دنیا دانشجویان قادر خواهند بود همسو با اخبار معاملات موفقی را انجام دهند

    تغییرات نرخ دلار آمریکا تاثیر مستقیمی بر روی بسیاری از جفت ارزها، انس جهانی، نقره و ارزهای دیجیتال دارد که خود تغییرات دلار وابسته به اخباری نظیر نرخ بیکاری آمریکا، بانک مرکزی آمریکا، اخبار شیکاگو و... دارد.

    برای مطالعه مقاله آموزش تحلیل بنیادی یا فاندامنتال کلیک کنید

درباره مدرس
  • امیر عابدیان
    من امیر عابدیان دانش اموخته مدیریت کسب و کار اینترنتی و ارشد Mba هستم که ورود به دنیای معامله گری را از سال 91 شروع کرده و تجربه حضور در تمامی بازارهای موازی مالی را سپری و دارای مدارک تکنوفاند از کانون بورس و مدرک تحلیل تکنیکال از ام پی تی اتریش و گواهینامه تکنیکال بازار مالی از خانه مدیران را کسب کرده ام، و هدفم این است با اموزش های نوین بازار های مالی و معامله گری به دوستان بتوانم عرصه جدیدی به دوستان معرفی و اموزش دهم.