معرفی جامع انواع ایردراپ و چگونگی دریافت آن
| مطالب آموزشی | | 6 ماه پیش

معرفی جامع انواع ایردراپ و چگونگی دریافت آن

امروزه در دنیای کریتوکاسی و رمز ارزها واژه انواع ایردراپ به گوش می خورد. ایردراپ یکی از روش های رایج برای ارسال رمز ارز رایگان به کاربران بوده که هدف از این امر ترویج یک رمز ارز جدید و یا یک شرکت نوظهور در این عرصه می باشد. این استراتژی بازاریابی به طور خاص به کیف پول معامله گران رمز ارزهای پایه ارسال می شود. برای دریافت انواع ایردراپ داشتن کیف پول و حضور در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی الزامی می باشد. شرکت های مختلف از تکنیک های متفاوت برای ارسال رمز ارز استفاده می کنند گاهی اوقات ممکن است از گیرندگان درخواست انجام کار های کوچکی نظیر عضویت در یک کانال تلگرامی و یا ریتوییت که پست توییتر خواسته شود. ایردراپ ها علاوه بر مزایای که دارند امکان کلاهبرداری و سواستفاده اطلاعات مشتریان نیز احتمال دارد. 

مفهوم ارز دیجیتال:

ارز دیجیتال یا همان پول سایبری به ارزهایی گفته می شود که فقط به صورت الکترونیکی قابل دسترسی می باشد. شما نمی توانید این ارزها را به صورت فیزیکی در اختیار داشته باشید. ارزهای دیجیتال بر بست بلاک چین پیاده سازی شده و چون به صورت الکترونیکی هستند فقط از طریق موبایل و یا لپ تاپ می توان این ارزها مبادله و خرید و فروش کرد. ایردراپ ها برای انواع مختلفی از رمز ارز ها اتفاق می افتد. ارز های دیجیتال انواع مختلفی داشته و از کیف پول های مختلفی برای نگهداری این رمز ارزها استفاده می شود. برخی از این ارزها نظیر بیت کوین بسیار محبوب بوده و توانست در مدت زمان محدودی صعود چشمگیری داشته باشد.

 

ایردراپ :

دنیای رمز ارزها و فناوری بلاک چین بسیار گسترده بوده  شکرت ها نوظهور برای اینکه بتوانند در ابتدا پایداری کسب کرده و در این عرصه دوام بیاورند اقدام به کارگیری استراتژی ایردراپ می کنند، ارزهای دیجیتالی نوظهور نیز با به کارگیری ایردراپ می توانند جایگاه خود را تثبیت کرده و شناخته شوند. ایردراپ به معنی دریافت کاملا رایگان ارزهای دیجیتالی گفته می شود. شما به راحتی می توانید فقط با داشتن کیف پول جهت دریافت ایردراپ اقدام به استفاده این فرصت بسیار طلایی کنید. شما می توانید با شرکت در ایردراپ های معتبر و با ارزش، همچنین با انجام دادن برخی از کارهایی که این شرکت ها از شما می خواهند نیز فالو کردن آنها در فضای مجازی این رمز ارزهای را دریافت کنید.

ایردراپ :

انواع ایردراپ :

 ایردراپ ها انواع مختلف داشته و ممکن است صاحبان شرکت در ازای ارسال ایردراپ از شما کار کوچکی نظیر دنبال کردن انها در شبکه ها مجازی را خواستار باشد. برای اشاره به چند نمونه از ایردراپ ها و انواع ان می توان به ایردراپ های استاندارد، ایردراپ holder، ایردراپ اختصاصی، ایردراپ Bounty،  ایردراپ hard fork را نام برد. ایردراپ یک راهکار مفید برای افرادی است که تازه وارد دنیای رمز ارز شده اند. توکن های حاصل از انواع ایردراپ ها بین مشتریانی که صاحب یکی از انواع ارزهای دیجیتالی می باشد توزیع می شود. ایردراپ ها همچون سایر کسب و کار ها در معرض کلاهبرداری قرار می گیرند. شما باید قبل از اینک در ایردراپ شرکت کنید اطلاع کافی از درست بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

انواع ایردراپ :

هدف ایردراپ:

درنگاهی سطحی هوف از انجام این کارها کاملا بی معنی و گاهی اوقات فرد احساس می کند که نوعی کلاه برداری است اما اگر کمی عمیق به این موضوع نگاه کرده و اشانایی جامعی از رمز ارزها داشته باشید می توانید این نکته را دریابید که هدف ایردراپ غیر متمرکز کردن توزیع توکن ها می باشد. البته این نکته را به خاطر داشته باشید که انواع ایردراپ مزایا و منافع زیادی برای شرکت ها دارند وگرنه هیچ شرکتی حاضر نیست تا سرمایه خود را رایگان در اختیار عموم قرار دهد. از دیگر هداف ایردراپ می توان به آگاهی بخشی، نوعی پاداش دادن به کاربران و جذب سرمایه اشاره کرد. انواع ایردراپ ها با اهداف مختلف ایجاد شده و بسیاری از افراد می توانند اقدام به جمع آوری توکن ها و افزایش سود خود بکنند. ایردراپ ها اهداف های متفاوتی نظیر معرفی یک رمزارز جدید ( ICO )، معرفی صرافی جدید، معرفی یک کیف‌ پول جدید و جمع‌ آوری اطلاعات را در برمی گیرند. 

ابزار مورد نیاز برای شرکت در انواع ایردراپ:

برای یک کاربر تازه وارد شده در دنیای رمز ارز و بلاک چین افزایش دادن کیف پول بدون پرداخت و مبادله هیچ گونه هزینه ای، قطعا بسیار سودمند بوده و می تواند موقعیت بسیار عالی برای وی باشد. به کارگیری انواع ایردراپ یک روش بسیار عالی برای افزایش درآمد افرادی است که به تازگی وارد دنیای پیچیده کریپتوکاسی شده اند. برای دریافت ایردراپ نیاز است تا شما ابتدا باید بدانید کدام سایت و شرکت معتبر ایردراپ داشته و سپس ابزار مورد نیاز برای دریافت آن را فراهم کنید. از ابزار های مهم و مورد نیاز برای دریافت ایردراپ کیف پول برای دریافت توکن، اطلاع از سایت های معتبر و مرتبط با ایردراپ، فعال بودن در شبکه های اجتماعی نظیر دیسکورد، توییتر، فیسبوک، یوتیوب، اینستاگرام، مدیوم و ردیت، دنبال کردن شرکت های ارائه دهنده ایردراپ و نیز داشتن ایمیل و تلگرام و عضویت در دو سایت coinmarketcap.com و www.coingecko.com می باشد.

ابزار مورد نیاز برای شرکت در انواع ایردراپ:

مراحل دریافت انواع ایردراپ:

ایردراپ ها انواع مختلفی داشته و برای دریافت آن نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای نیست بلکه نیاز است تا شما یک سری مقدمات اولیه نظیر داشتن کیف پول متناسب با ایردراپ برای دریافت توکن ها و نیز فعالیت در یک سری شبکه های اجتماعی را برای دریافت انواع ایردراپ داشته باشید. ایردراپ استاندارد بهترین انواع ایردراپ می باشد که در آن نیاز نیست تا کاربران برای دریافت توکن های خود کار خاصی را انجام دهند، در بقیه انواع ایردراپ ها کاربران کار خاصی نظیر عضویت در یک کانال تلگرامی و یا پست مرتبط با رویداد ایردراپ می توانند توکن های خود را دریافت کنند در نوع هاردفورک کمی ماجرا متفاوت تر بوده و دارندگان توکن ها به اندازه توکن های نگهداری کرده صاحب توکن جدید می شوند. برای دریافت انواع ایردراپ ها ابتدا کارهای خواسته شده از طرف شرکت های ارائه کننده ایردراپ نظیر عضویت در کانال تلگرام و یا ریتوییت کردن را انجام داده و سپس آدرس کیف پول و یا کد ریفرال از شما خواسته می شود، بعد از ارسال اطلاعات مورد نیاز یک کذ به شما ارسال میشود بعد از وارد کردن آن کار تمام است.

مراحل دریافت انواع ایردراپ:

نمونه هایی از انواع ایردراپ:

گاهی اوقات برای اینکه استارتاپ ها در حوزه ارزهای دیجیتال مورد توجه مشتریان قرار بگیرند بکارگیری ایردراپ یک راحل بسیار جالب و دو دسر سود هم برای صاحبان ایردراپ و نیز مشتریان دریافت کننده توکن های ایردراپ می باشد. با جستجوی کوچکی در فضای وب به راحتی می توانید از آخرین اخبار ایردراپ اطلاع کسب کرده در صورت تمایل شرکت کنید. سایت کوین مارکت کپ یکی از سایت های فعال در حوزه رمز ارز و انواع ایردراپ ها می باشد. ایردراپ ها انواع مختلفی داشته و هر کاربر با توجه به تمایل خود می تواند در انواع مختلف آن شرکت نماید. از انواع ایردراپ ها می توان به ایردراپ سودآور، ایردراپ استاندارد، ایردراپ بونتی و ایردراپ هولدر اشاره کرد. وب سایت های بسیاری در حوزه انواع ایردراپ فعالیت می کنند که به چند نمونه از آنها می توان به وبسایت Airdrop Alert، وبسایت Airdrop King، وبسایت Airdrops.io، وبسایت AirdropsMob، وبسایت Aridrops.live، وبسایت ۹۹Airdrops، وبسایت Airdropster، وبسایت Airdropter و نیز وبسایت ایردراپ Airdrop Land اشاره کرد.

نمونه هایی از انواع ایردراپ:

کلاهبرداری در ایردراپ:

حضور موفق در بازار کریتوکاسی گاهی شرکت ها را ملزم به استفاده از ایردراپ می کند. این امر موجب افزایش سود دهی و نیز افزایش میزان آگاهی کاربران از دنیای بلاک چین نیز می شود اما برخی اوقات یک سری افراد سودجو و فرصت طلب اقدام به کلاهبرداری و سوءاستفاده از عدم آگاهی افراد شرکت کننده در ایردراپ می کند. قبل از شرکت در انواع ایردراپ و وارد کردن اطلاعات شخصی و محرمانه ابتدا از صحت و سقم آن اطمینان کامل را کسب نمایید. به هیچ وجه کلید خصوص خود را برای دریافت ایردراپ ارسال نکنید.

کلاهبرداری در ایردراپ:

تفاوت هارد فورک و ایردراپ:

عملکرد و هدف ایردراپ و هارد فورک بسیار نزدیک هم بوده و تنها به طرز کاملا محسوسی با یکدیگر متفاوت هستند به همین دلیل کمی درک آن برای کاربران تازه وارد مشکل می باشد. برای دریافت توکن های به دست آمده از ایردراپ نیاز است تا شما یک کیف پول الکترونیکی و قدرتمند داشته باشید به همین علت ابتدا کیف پول خود را از طریق سایت معتبر ساخت کیف پول ایجاد کنید و سپس به ادامه مراحل بپردازید. انواع ایردراپ و هارد فورک هردو عباراتی هستند که برای افرادی که با دنیای کریپتوکاسی سروکار دارند واژه اشنایی می باشد. در هارد فورک زمانی که در شبکه بلاک چین شکاف دائمی ایجاد شده و تغییری در کد ایجاد شود رخ می دهد به نوعی توسعه دهندگان یک ارز دیجیتال به به کارگیری همان کد اصلی به نوعی شعبه دوم آن کد را افتتاح می کنند، این در حالی است که ایردراپ به معنی تحویل یک ارز رزم نگاری شده به گروه و عده خاصی از سرمایه گذاران می باشد.

تفاوت هارد فورک و ایردراپ:


برچسب ها

مطالب مرتبط